WYMIANA AUTA

WYMIANA AUTA DO 8 DNI OD ZAKUPU

Firma EWEX jako jedyna w Polsce oferuje Państwu pisemną gwarancję na wyminę zakupionego u nas auta aż do 8 dni bez podania przyczyny.

Jak wiadomo zakup auta wiąże się z ogromnymi emocjami i nie pewnością czy nasz wybór jest trafny. Kilka dni po zakupie auta emocje opadają i zaczynamy trzeźwo myśleć. Może wówczas okazać się, że zakupiony pojazd nie odpowiada nam ze wzglądu na wielkość, kolor, koszty eksploatacji czy też inne. W związku z powyższym aby zagwarantować państwu niesamowity komfort psychiczny i zredukować stres związany z zakupem samochodu jako jedyna firma w Polsce dajemy państwu możliwość wymiany auta na inne z naszej oferty, droższe bądź tańsze z koniecznością uregulowania różnic wynikających z ceny w terminie aż 8 dni licząc od dnia zakupu.

Myślę, że wprowadzenie tego rozwiązania spowoduje obdarzenie naszej firmy jeszcze większym zaufaniem i nowi klienci dołączą do grona zadowolonych właścicieli aut zakupionych w EWEX.

Wymiana auta na inne z naszej oferty jest możliwa wyłącznie po przedłożeniu wydawanego przez nas dokumentu „GWARANCJA WYMIANY AUTA”. Jeśli kupujący nie posiada wspomnianego dokumentu wymiana nie jest możliwa.

W podsumowaniu przypomnę państwu co zyskujecie z zakupu auta w EWEX:

– GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI PRZEBIEGU

– MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA ROCZNEJ GWARANCJII TECHNICZNEJ

– GWARANCJA LEGALNOŚCI

– MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA AUTA W DOWOLNIE WYBRANYM PRZE PAŃSTWA SERWISIE

– MOŻLIWOŚĆ WYMINY AUTA DO 8 DNI OD JEGO ZAKUPU

– OGLĘDZINY I ZAKUP AUTA W NORMALNEJ PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE BEZ POŚPIECHU I CWANIACTWA

To dla Państwa poszukujemy i wprowadzamy nowe rozwiązania i udogodnienia. Tak więc jeśli macie państwo jakieś pomysły w jaki sposób jeszcze bardziej uatrakcyjnić zakup auta z państwa punktu widzenia prosimy o kontakt.

FIRMA EWEX TO NIE KOMIS CZY DEALER TO PARTNER W DRODZE DO ZAKUPU WYMAŻONEGO SAMOCHODU.