INFORMACJA DOTYCZĄCA OPINII ZAMIESZCZANYCH NA NASZEJ STRONIE.

W odpowiedzi dla osób, które z przymrużeniem oka traktują pozytywne opinie o naszej firmie ((między innymi dla Pana Andrzeja (jeśli podał prawdziwe imię) który napisał do nas następującą treść „szkoda że te opinie to pic na wodę” )) informuję z całą stanowczością i pełną odpowiedzialnością, że wszystkie opinie są dodane przez naszych klientów i użytkowników zakupionych w EWEX samochodów.

Opinie na naszej stronie mają prawo dodawać jedynie osoby, które zakupiły u nas auta.

Z tego miejsca bardzo proszę klientów naszej firmy o dodawanie kolejnych opinii, gdyż pomaga to w budowaniu naszej wiarygodności i ułatwia prowadzenie nie łatwej działalności.

P.s. Jeszcze słowo odnośnie treści opinii. Bardzo dziękuję za wszystkie opinie i niezmiernie cieszę się, że piszecie Państwo w nich o tym, że auta zakupione u nas nie sprawiają żadnych problemów (auta które sprzedajemy serwisowane są w ASO posiadają historią możliwą do potwierdzenia. Są w pełni legalne, wolne od praw osób trzecich i to możemy państwu zagwarantować. Nie sprzedajemy jednak aut niezniszczalnych stąd też możliwość wykupienia gwarancji technicznej) bardziej jednak zależy nam na opisaniu w jaki sposób zostaliście Państwo przez nas potraktowani. Jak przebiegała transakcja od momentu pierwszego kontaktu do samego sfinalizowania zakupu. Jeśli przy okazji napiszecie państwo o zadowoleniu z użytkowania danego samochodu to pozytywnie świadczy o danej marce a nie o nas, gdyż tak czy inaczej wszystkie sprzedawane w EWEX auta mają prowadzony serwis wyłącznie w ASO zgodnie z programem przewidzianym prze producenta i tak naprawdę nie mamy wpływu na to czy będą się one psuły w przyszłości czy też nie.

Firma EWEX zajmuje się sprzedażą aut używanych z grupy CFM (car fleet management) oraz aut poleasingowych odkupowanych od banków i leasingów. Ponad to rozszerzyliśmy swoją ofertę o auta sprowadzone z krajów UE.

Sprzedawane przez naszą firmę auta mają całkowicie uregulowany status prawny, są naszą własnością. Natomiast auta sprowadzone z UE są zarejestrowane na naszą firmę i posiadają kompletną polską dokumentację tj. stały dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu.

Auta sprzedawane przez firmę EWEX posiadają udokumentowaną historię możliwą do potwierdzenia w ASO danej marki. W przypadku gdy sprzedawane auto nie posiada książki serwisowej (niestety tak również się zdarza) udostępniamy kupującym nr VIN w celu weryfikacji historii serwisowej.

Na każdy sprzedawany samochód z pełną odpowiedzialnością jesteśmy w stanie udzielić pisemnej gwarancji na przebieg.

Sprzedajemy auta bezwypadkowe z fabrycznym lakierem, bądź też auta po drobnych poprawkach lakierniczych ale w takim przypadku każdy klient jest o tym fakcie informowany podczas rozmowy telefonicznej (nasza firma nie sprzedaje aut po poważnych wypadkach!!!).

Każdemu Klientowi umożliwiamy sprawdzenie auta przed zakupem na profesjonalnej stacji diagnostycznej bądź w serwisie ASO. Niestety na koszt kupującego.

Aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko i niepewność związaną z zakupem auta używanego postaraliśmy się aby firma EWEX stała się zaufanym partnerem programu „używany gwarantowany”. Po analizie aut jakie sprzedajemy i wizytacji w naszej firmie udało się podjąć współprace z duża firmą ubezpieczeniową i dzięki temu na używane auta zakupione w firmie EWEX jesteśmy w stanie udzielić nawet rocznej gwarancji technicznej.

Zapraszamy do zakupu i jesteśmy przekonani, że w firmie EWEX każdy szukający auta znajdzie coś dobrego dla siebie.

słowa kluczowe: ewex auto, ewexauto pl, ewexauto, ewex motooferta, ewex samochody, ewex samochody sochaczew, ewex auto komis, ewex ewa domańska, ewex ewa domańska opinie