Kupno auta? To się nie opłaca.
Zastanawiasz się nad kupnem samochodu, ale pojawiają się wątpliwości. Nie masz pewności, czy udźwigniesz finansowy ciężar tej inwestycji. Może jednak lepiej zostać przy komunikacji zbiorowej?
Nic podobnego. Nie musisz rezygnować z komfortu podróżowania. Warto jednak dokładnie przeanalizować koszty, w przypadku różnych form transportu.
Najtańszą opcją będzie z pewnością komunikacja miejska. Niekoniecznie jednak jest to najlepszy wybór. Współpasażerowie bywają uciążliwi. Punktualność takiego rozwiązania również przemawia na jego niekorzyść.
Pozostaje więc kwestia, czy kupić własne auto, czy może w razie potrzeby korzystać z wypożyczalni?
Opcja kupna samochodu z pewnością kusi. To jednak generuje największe koszty. Sama cena, jaką musielibyśmy zapłacić za auto, to ogromny wydatek. Do tego dochodzą kwoty eksploatacji, paliwo, regularne składki za ubezpieczenie i przeglądy. Nie mówiąc o awariach, które jak wiemy, zdarzają się nierzadko.
Dlatego lepiej skorzystać z wypożyczalni. Ponosisz koszty użytkowania pojazdu tylko wtedy, kiedy realnie go używasz (a nie np. stoi przez tydzień w garażu).
Wypożyczalnia samochodów Ciechanów oferuje samochody na wynajem w bardzo rozsądnych cenach. Wszystko jest przejrzyste. Dzięki temu dokładnie wiesz, ile ostatecznie zapłacisz.